Amerykanie, Francuzi i Brytyjczycy bombardują cele w Syrii

2 uwagi do wpisu “Amerykanie, Francuzi i Brytyjczycy bombardują cele w Syrii”

 1. A skąd pewność iż wszystkie wymienione przez wyżej komentującego informacje są prawdziwe ? Bo Rosjanie je podali ? podziwiam wiarygodność źródła… zdarzyło mi się widzieć zdjęcie Putina jadącego na niedźwiedziu – niewiarygodny człowiek…
  Nie oszukujmy się, rakiety są wyposażone w GPS, i Amerykanie, Francuzi czy Brytyjczycy dobrze wiedzą ile rakiet dotarło do celu a ile zostało zestrzelonych i tutaj można się zastanowić dlaczego takie dane nie są podane do oficjalnej informacji ?
  Czy ze strony Rosyjskiej ktokolwiek spodziewał się innych informacji ? Nie sądzę.

 2. Za: Krzysztof Podgorski

  Tak się zastanawiam, czy dziennikarze naszych mediów to idioci czy bezczelni kłamcy?

  1. Skoro z 103 rakiet manewrujących 71 zestrzelono to sukces?
  2. Skoro z 4 atakowane bazy lotnicze obroniły się zestrzeliwujac wszystkie rakiety, to sukces?
  3. Ze wszystkich rakiet odpalonych przez Brytyjczyków nie doleciała żadna bo je Syryjczycy i „instruktorzy” zestrzelili to sukces?
  4. Czy zbombardowane opuszczone zakłady bez ludzi i maszyn to sukces?

  Kłamać , też trzeba umieć, nawet mimo że ogólny poziom polskiego społeczeństwa względem PRL radykalnie się obnizył i wiedzę o polityce zagranicznej zastąpiło „polewanie się szampanem w Zakopanem” przy sześciopaku z biedry i grillowa w promocji.

  PS. Kochani redaktorzy stacji TVN, skoro miłujące pokój tomahawki USA trafiły w „magazyn broni chemicznej” , to wybuch rozszczelnił bomby gazowe , substancja się uwolniła i chmura śmiertelnych gazów sunie na Damaszek, tak? To może ostrzec biednych Syryjczyków przez skażeniem?
  PS. II. Czy to przypadek że w noc poprzedzającą przylot inspektorów Organizacji d/s zakazu rozprzestrzeniania broni chemicznej, agendy ONZ nastąpił nalot?

  Tak sobie czytam, słucham, tych „wypocin” mediów głównego nurtu i nie wiem, śmiać się czy płakać. Dedykuję Wam drodzy Koledzy dziennikarze, cytat z dr Strosmajera w niezapomnianym serialu „Szpital na peryferiach” „Gdyby głupota umiała fruwać, to unosilibyście się Państwo jak gołębice

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s